DO GÓRY

Poznaj MONEYBACK

MONEYBACK to jedyny w Polsce program lojalnościowy, w którym za dokonane zakupy otrzymujesz zwrot gotówki. W tym programie nie dostaniesz kolejnego
kubka, parasolki czy breloczka ponieważ w MONEYBACK nie ma nagród rzeczowych. Twoja lojalność zawsze jest nagradzana gotówką i specjalnymi
ofertami promocyjnymi.

Dołączając do MONEYBACK otrzymujesz bezpłatną kartę upoważniającą do korzystania z programu. Kartę otrzymasz w każdej firmie biorącej udział w programie. Każdorazowo po okazaniu karty dokonując zakupów na Twoje konto wpływają punkty wymieniane na gotówkę. Stan swojego konta możesz całkowicie bezpłatnie sprawdzić na stronie internetowej www.moneyback.pl lub pod numerem infolinii 71 707 10 00 (koszt połączenia jak na numer stacjonarny). 
 
MONEYBACK to także wyjątkowa społeczność, w której będąc członkiem otrzymujesz zawsze w pierwszej kolejności najlepsze oferty promocyjne bezpośrednio na swój telefon komórkowy (SMS) lub e-mail oraz specjalne bonusowe doładowania punktów za polecenia uczestników lub inne zakupy. Jeszcze dziś dołącz do MoneyBack i zaproś swoich bliskich bo każdy chce być traktowany wyjątkowo. 
 
Każda firma biorąca udział w programie jest specjalnie oznakowana. Pamiętaj przed dokonaniem zakupu zapytaj się sprzedawcy czy firma uczestniczy w programie i pokaż swoją kartę MONEYBACK. 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

infolinia 71 707 10 00

Przejdź do kontaktu »

© 2024 MONEYBACK